27 431 підприємств

8 505 оголошення

Перевезення
 
Полтавська область

Список підприємств
logo

ПП Ляхов

Полтава

Доставка ПОПУТНИХ ВАНТАЖІВ від 0,1 до 40,0 тонн по Україні. Наш парк складає 20 одиниць техніки. МИ гарантуємо якісне збереження вашого вантажу. Вирішуємо комплексні логістичні проблеми. Звертайтесь! www.доставка-груза.in.ua

logo

ООО "Украинская почтовая группа"

Полтава

«Українська поштова група» - компанія, що динамічно розвивається на ринку транспортно-експедиційних послуг. Ми чітко розуміємо, що фінансовий добробут нашої компанії безпосередньо залежить від того наскільки якісний сервіс ми надамо вам!

Полывяный С.С. ФЛП

Полтава

Увазі підприємствам і організаціям! Приватна диспетчерська служба організує для Вас перевезення будь-якої складності і специфіки по території України.

СПД Похідняк А.С.

Полтава

Організація вантажних перевезень по Україні, Європі та країнах СНД.

logo

Східноукраїнська геофізична розвідувальна експедиція

Полтава

Проектно-пошукові роботи. Пошук, розвідка, підготовка для глибокого буріння нафтогазоперспективних об’єктів. Деталізація геологічної моделі родовищ нафти і газу, що знаходяться в експлуатації. Пошук і розвідка родовищ нафти і газу.

logo

Таможенно-брокерское агентство

Кременчук

Послуги митного брокера в Кременчуці

ТОВ «Славутич-Руда-Україна»

Комсомольськ

Експорт залізорудної сировини, митно-брокерська діяльність, транспортно-експедиційні послуги, реалізація щебеня, вирощування та продаж грибів, виробництво та продаж виробів з деревини, будівництво під ключ.

Виробничо-комерційне ПП "Альянс"

Комсомольськ

Транспортно-експедиційне обслуговування зовнішньоторговельних вантажів автомобільним транспортом. Міжнародні автомобільні вантажні перевезення.

logo

Транспортная фирма "Корпорация магнетик"

Полтава

Надаємо транспортні послуги по всій Європі і Азії: вантажні перевезення, пасажирські перевезення, послуги маніпулятора, послуги експедитора.

Частное предприятие «БУМЕРАНГ» Кременчуг

Кременчук

Приватне підприємство «БУМЕРАНГ» засновано в лютому 2004 року в місті Кременчуці Полтавської області.

<<<<12>>>>Показано: від 1 до 10, знайдено 11