27 431 підприємств

9 004 оголошення

Реєстрація на сайті
 

Реєстрація на сайті

Як зареєструватися

 

«zhovta.info - Полтава Інформаційна» дозволяє розмістити інформацію про свій бізнес, а також управляти нею: змінювати, видаляти, доповнювати тощо. Реєстрація необхідна, щоб ніхто, окрім Вас, не міг змінити або видалити Вашу інформацію.

 

Крок 1

 

Натисніть на кнопку «Додати інформацію», яка розташована на головній сторінці сайту

додати інформацію.png

збільшити...збільшити

або на закладку "Додати підприємство", що знаходиться в головному меню на сторінках списків фірм та рубрик. Реєстрація проводиться, коли Ви подаєте на сайт свою інформацію вперше.

 Збільшити

збільшити...збільшити

 

Крок 2

 

Натисніть «Отримати аккаунт». Перед Вами з'явиться форма реєстрації, яку потрібно заповнити, керуючись підказками та прикладами, наведеними прямо в ній.

 Збільшити

збільшити...збільшити

 

Крок 3

 

Отримавши аккаунт, Ви можете продовжити реєстрацію своєї фірми на сайті. Перед Вами з'явиться вікно "Реєстрація підприємства". Наш сайт двомовний, тому, в першу чергу, почніть з вибору мови, якою Ви будете заносити інформацію. Обравши мову, натисніть "Далі>>"

 Збільшити

збільшити...збільшити

 

Крок 4

 

Перед Вами вікно "Вибір рубрик". Ви можете знайти потрібну рубрику у декілька способів. Найкоротший та найефективніший такий: Введіть ключове слово, яке передає зміст Вашої діяльності, у вікно пошуку:

 Збільшити

збільшити...збільшити

Результат пошуку буде виділений жовтим кольором в нижньому списку. Якщо результатом є назва рубрики зі знаком "+" - Ви знайшли рубрику першого рівня, натисніть на неї подвійним клацанням - розкриється список підрубрик, з яких оберіть найбільш прийнятні для Вас.

 Збільшити

збільшити...збільшити

Якщо у списку знов з'являться рубрики зі значком "+" - ці рубрики також мають свої підрубрики. Розкрийте їх так само - дійдете до рубрик третього рівня. Знайшовши потрібну рубрику - виділіть її, і або подвійним клацанням, або натисканням на кнопку "Додати" перенесіть її у праве віконце.

 Збільшити

збільшити...збільшити

Якщо Ви помилково занесли рубрику, виділіть її, а потім подвійним натисканням на неї або на кнопку "Видалити" видаліть її зі свого списку.

 Збільшити

збільшити...збільшити

Якщо через "Пошук" не вдалося знайти необхідну рубрику, переконайтесь у правильності написання ключового слова або замініть його на інше, схоже за змістом. Якщо нові спроби не принесли результату, спробуйте знайти рубрику вручну. Для цього у списку рубрик першого рівня знайдіть ту, що відповідає сфері Вашої діяльності, розкрийте її і серед рубрик другого рівня знов відшукайте ту, що Вам найбільш підходить. Якщо це не останній рівень - розкрийте його. Третій рівень рубрик - останній. Якщо і серед них Ви не знайшли своєї, зверніться за консультацією до адміністрації сайту >>>

 

Ви можете зареєструвати своє підприємство лише в певній кількості рубрик. Якщо обрані рубрики перестали додаватись - Ви вже вибрали свою лімітовану кількість. Визначившись з рубриками, натисніть "Далі>>"

 

Крок 5

 

Наступним кроком є внесення даних про компанію. При занесенні назви фірми, перед Вами може з'явитися вікно "Така фірма вже існує".

 Збільшити

збільшити...збільшити

Перегляньте, будь-ласка, список фірм з подібними до Вашої назвами - можливо серед них є Ваша. В такому випадку Вам потрібно авторизуватись і отримати права доступу до даних цієї фірми - натисніть назву цієї фірми у списку і перед Вами з'явиться форма авторизації. Заповніть та відішліть її, користуючись підказками. Якщо Вашої фірми немає у списку - закрийте це вікно та продовжить реєстрацію.

 Збільшити

збільшити...збільшити

Заповніть картку підприємства, користуючись підказками. Радимо заповнювати її якомога докладніше. Пам'ятайте, що всі Ваші відомості – це та інформація, яка вплине на вибір Вашого потенційного клієнта та допоможе йому швидше зв'язатися з Вами. Крім того, як правило, чим повніше відомості, тим відкритіше фірма постає перед своїми клієнтами, і тим більша довіра у них до такої фірми. Заповнивши картку реєстрації, натисніть "Далі>>"

 

Крок 6

 

Ви на сторінці "Переклад".

 Збільшити

збільшити...збільшити

Оскільки Вашу інформацію було автоматично перекладено на другу мову сайту, перевірте, будь ласка, правильність і точність перекладу. Як будете впевнені, що вся інформація викладена вірно обома мовами, натисніть "Далі>>"

 

Крок 7

 

Реєстрацію фірми завершено і Вам надається можливість переглянути всю занесену інформацію в тому вигляді, в якому вона буде представлена користувачам сайту. Якщо щось не подобається або Ви помітили помилку, можете виправити або змінити прямо зараз. Як це робити описано у розділі "Редагування підприємства">>>. Нагадуємо, що вся занесена Вами інформація проходить обов'язкову модерацію - перевірку достовірності та відповідності правилам та умовам розміщення інформації>>>

 

Вибачте, Портал знаходиться на реконструкції!

Функціонал частково обмежений!
Введіть свій E-mail нижче і ми повідомимо Вас про відкриття!

Дякуємо, що Ви з Нами! :-)
Відправити