27 431 підприємств

8 338 оголошення

Про нас
 

Про нас

В житті, як правило, найбільшого успіху досягає той, хто має кращу інформацію.

(Бенджамін Дізраелі)

   Каталог сайтів "Zhovta.info - Полтава інформаційна" це Інтерактивна База Даних, до якої входять полтавські підприємства, що діють в сфері будівництва,торгівлі, виробництва, транспорту, зв'язку, побуту, сільського господарства, а також державні та комунальні установи, заклади освіти, медицини, культури, громадські та релігійні організації й ще багато корисної, достовірної, актуальної інформації.

 

  Всі дані в Базі структуровані за різноманітними параметрами, що дає можливість швидкого пошуку потрібної інформації за адресою, назвою, телефоном, описом, асортиментом тощо.

 

   Підприємцям та підприємствам Полтави і Полтавської області ресурс «Zhovta.info - Полтава інформаційна» пропонує цілий спектр послуг з використанням широких можливостей сучасних інформаційних технологій, що забезпечить комплексне просування їх товарів і послуг на місцевому ринку.

 

  "Zhovta.info - Полтава інформаційна" створено МЕДІЙНОЮ КОМПАНІЄЮ “ЖИТТЯ І ДІЛО” - провідною компанією медіа ринку Полтави, яка за 19 років існування стала для полтавців традиційним джерелом ділової інформації місцевого значення.

 

Вибачте, Портал знаходиться на реконструкції!

Функціонал частково обмежений!
Введіть свій E-mail нижче і ми повідомимо Вас про відкриття!

Дякуємо, що Ви з Нами! :-)
Відправити