Бухгалтерські послуги | Полтавська область

27 431 підприємств

8 303 оголошення

24  підприємств
       
     
       
     

ТОВ "НКС"

Полтава

Постачання, розробка, навчання і супровід "1С: Підприємство 8" а також Комп'ютерна та оргтехніка, комплектуючі та витратні матеріали, заправка картриджів. Кращі ціни і якість!

  • 5 товарів/послуг

АГРОПОЛІС НА ЖОВТНЕВІЙ

Полтава

Здаємо в оренду офісні приміщення, приміщення під магазини та ресторан.

ПП Полтавська аутсорсингова компанія "БУКАД"

Полтава

На сьогодні самими успішними продуктами компанії БУКАД є: - ведення бухгалтерського та податкового обліку; - ведення кадрового обліку та кадрової роботи; - послуги з охорони праці "під ключ"; - архівна справа та архівування; - діловодство.

  • 1 товарів/послуг

БУХГАЛТЕРСЬКА ФІРМА ОБЛІКОВО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Полтава

бухгалтерські послуги;податковий облік; відкрити пп; закрити пп; електронна звітність; оподаткування; ліцензія на алкоголь;трудовий договір;звітність по пдв

  • 2 товарів/послуг

ФОП Скляренко Артем Миколайович

Полтава

Курси 1С Бухгалтерія, 1С Підприємство, бухгалтерський та податковий облік Всі наші викладачі є практиками з більш ніж п'ятирічним досвідом роботи в різних сферах бухгалтерського обліку, впровадження програмних продуктів 1С, консультацій, навчання.

  • 1 товарів/послуг

Консалтинг-Аудит

Полтава

Бухгалтерські послуги приватним підприємцям всіх форм власності. Бухгалтерський і податковий облік: консультації, ведення, перевірки. Консультаціі з питань оподаткування та облікової звітності.

Приватне підприємство "Лєкс"

Полтава

 Правова допомога в сфері цивільного, господарського, податкового та іншого законодавства  Представництво юридичних та фізичних осіб в судових органах  Реєстрація, реорганізація та припинення підприємств  Внесення змін до статутних документів

ЧП Колесник Д.М.

Полтава

Продаж, обслуговування, супровід бухгалтерського програмного забезпечення ПЗ Дебет Плюс. Автоматизація бухгалтерського, оперативного і податкового обліку.Автоматізація підприємств.

ІНСОФТ

Полтава

1С Підприємство 8 повний спектр послуг, комп'ютери, комплектуючі, периферія, локальні мережі, інтернет-сайти будь-якої складності.

<<<<123>>>>Показано: від 1 до 10, знайдено 24
 

Вибачте, Портал знаходиться на реконструкції!

Функціонал частково обмежений!
Введіть свій E-mail нижче і ми повідомимо Вас про відкриття!

Дякуємо, що Ви з Нами! :-)
Відправити