Ритуальні послуги | Полтавська область

27 431 підприємств

8 303 оголошення

30  підприємств
       
     
       
     

ФОП Чабан І.М.

Полтава

Пам'ятники з граніту. Бетон. Гарантія до 10 років. Виготовлення за макетом замовника. Бетонування, укладення тротуарної плитки, фотоовали, таблички, огорожі. Кредит.

ФОП Кузьменко С.В.

Полтава

Все необхідне для поховання. Послуги катафалка та автобуса. Виїздні поминальні обіди. Пам'ятники із граніту та бетону. Оградки, лави, столи, вази. Бетонування, укладання плитки. Лаковані VIP-труни.

ФОП Лавринець Т.В.

Полтава

Виготовлення пам'ятників із граніту та гранітної крихти. Оградки, вази, столи, лави. Бетонування, укладання плитки. Гнучка система знижок. Адреси: - вул. Фурманова, 27 (р-н. Нової 4-ї поліклініки) - Грушевського, 11 (ринок Мотель, місце 111)

Пам'ятники з граніту Полтава. Посполітак А.М.

Полтава

Пам'ятники з граніту у м. Полтава. Скульптура. Бюсти. Меморіальні дошки. Реставрація пам'ятників. Бетонування, укладання плитки. Досвід роботи 30 років.

ПП Терещенко І.Л.

Полтава

Пам'ятники з граніту від 2000 грн., бетор, крихта - від 1000 грн. Встанвлення, фундамент. Таблички, оградки. Скульптури, барельєфи, бюсти.

Пам'ятники. ПП Дмитренко

Полтава

Пам'ятники. Нова сучасна технологія нанесення малюнку на камінь. Проектування макету за участю клієнта. В наявності базальтові плити 30х40, 20х30 для вставок.

ПП Триус. Пам'ятники

Полтава

ПП Триус. Пам'ятники з граніту та гранітної крихти. Професійно, якісно. Доставка та встановлення. Огорожі. Фотоовали. Таблички. Можливий розрахунок пластиковими картами.

ПП Шкодіна С.П. Похоронне бюро

Полтава

Доставка тіла в морг. Організація поховань. Оформлення документів. Послуги катафалка, автобуса. Труни, вінки, аксесуари. Пам'ятники та огорожі.

Магазин "Янгол"

Полтава

Ритуальні товари для похорону і поминальних днів. Послуги катафалка.

Фірма "Вега"

Полтава

Похоронно-ритуальні послуги. Похоронно-ритуальні товари.

<<<<123>>>>Показано: від 1 до 10, знайдено 30
 

Вибачте, Портал знаходиться на реконструкції!

Функціонал частково обмежений!
Введіть свій E-mail нижче і ми повідомимо Вас про відкриття!

Дякуємо, що Ви з Нами! :-)
Відправити