Скло, склозаводи, скломайстерні | Полтавська область

27 431 підприємств

8 303 оголошення

22  підприємств
       
     
       
     

"Мир Стекла"

Полтава

Скло листове,дзеркало листове, обробка скла, вітражі, фотодрук на склі.

Вилема

Полтава

Виробництво корпусних меблів - шаф купе, кухонь, комп'ютерних і офісних столів за індивідуальними розмірами. Продаж алюмінієвих розсувних систем для шаф купе (Cideco) і дзеркал. Фарбування дзеркал і скла.

Витраж-style

Полтава

Виготовлення плівкових і фацетних вітражів для меблів, дверей, вікон, стель, дзеркал, шаф-купе, а також художня піскоструйка. За типовими і індивідуальними ескізами. Дуже низькі ціни, дуже висока якість!

Стекло и зеркала

Полтава

Продаж скла і дзеркал. Послуги з різання, шліфування та полірування кромки, фацет, свердління, загартування, нанесення малюнків, фотодрук. Так само пропонуємо розсувні системи SOLO, ALTO, TBS, OPTIMA і т.д.

ПАТ "Полтавський завод медичного скла"

Полтава

Виробництво та оброблення виробів медичного призначення.

Віконний Торговий Дім

Полтава

Ми раді запропонувати Вам продукцію високої якості і широкого асортименту від авторизованого заводу-переробника профільної системи Rehau, що відповідає всім Снип та ДСТУ України, і контрольовану безпосередньо компанією Rehau Україна!

Українсько-швейцарська компанія "SKLO+GLAS"

Полтава

Склянні двері - розсувна система, розпашні двері, дзеркала авторської роботи українських та російських дизейнерів, металопластикові вікна високої якості, фурнітура (дверні дводчики, ручки, вузли кріплення, замки, петлі), фасади та застеклення.

"Студія скла" у Полтаві

Полтава

"Студія скла" - лідер в обробці виробів зі скла, дзеркала і впровадження передових технологій. Дзеркала, столи, полички, міжкімнатні двері, шафи-купе, вітражі, малюнки, піскострумна обробка скла та дзеркал, фотодрук, фарбоване скло.

Скло у Полтаві (вікна та двері)

Полтава

Компанія входить до швейцарського холдингу Glas Troesch, який займається виробництвом різних видів скла, нанесенням на скло різних покриттів та малюнків, переробкою цього матеріалу, а також виготовляє скло для автомобілів та літаків.

Все для монтажу металопластикових вікон та дверей у Полтаві

Полтава

Все для монтажу металопластикових вікон та дверей у Полтаві: професійна монтажна піна під пістолет, пістолетна поліуретанова піна покращеного складу, самоклеюча пінополіуретанова стрічка, москітний профіль і комплектація...

<<<<123>>>>Показано: від 1 до 10, знайдено 22
 

Вибачте, Портал знаходиться на реконструкції!

Функціонал частково обмежений!
Введіть свій E-mail нижче і ми повідомимо Вас про відкриття!

Дякуємо, що Ви з Нами! :-)
Відправити