27 431 підприємств

8 338 оголошення

Правила та умови розміщення інформації
 

Умови розміщення інформації в Інтерактивній Базі Даних "Zhovta.info - Полтава Інформаційна"

 

 

Загальні положення:

1. Інформацію про свою діяльність може розмістити будь-який суб'єкт підприємницької діяльності, який має всі правові підстави займатися тим, про що інформує.

2. В Інформації про діяльність, яка підлягає ліцензуванню, необхідно вказувати реквізити ліцензії (серію, номер, орган ліцензування, термін дії, назву та адресу ліцензіата).

3. Інформація, розміщена на сайті, має відповідати вимогам чинного законодавства, а також етичним та моральним нормам суспільства і не порушувати права та законні інтереси третіх осіб.

 

Обмеження:

1. В Базі Даних можна розмістити інформацію про підприємства чи підприємців, які проводять діяльність в межах Полтави і області (мають відповідні контактні дані), а також підприємства і організації з інших регіонів України, які мають в Полтавській області філії та представництва.

2. Інформація, розміщена в Базі Даних, має відповідати тій рубриці, в якій її зареєстровано.

3. Інформація від нових клієнтів з'являється на сайті лише після перевірки її достовірності.

4. Ідентифікація клієнтів Бази Даних відбувається за назвою, контактними даними (телефон, адреса, е-mail) та видом діяльності. Не допускається розміщення інформації від однієї й тієї самої особи під виглядом нового клієнта.

 

Заборона:

1. Забороняється використовувати незрозумілі словосполучення, знаки, символи, а також тексти, написані транслітом, великими літерами (крім абревіатур), в р о з б и в к у, з багатьма граматичними помилками, з використанням непристойних фраз, фото, графічних зображень.

2. Забороняється розміщувати на сайті іншу інформацію, яка загрожує або може зашкодити репутації даного ресурсу, інших проектів Інформаційної групи "Жовта газета", а також третіх осіб.

 

Вся інформація, включаючи тексти і графічні об'єкти, перед її оприлюдненням проходить обов'язкову перевірку на відповідність вказаним правилам та умовам розміщення.

 

Адміністрація сайту залишає за собою право без попередження змінювати, редагувати текст або видаляти інформацію, якщо вона порушує або не відповідає вищеназваним умовам.

 

Правила користування безплатними послугами сайту, а також перелік, опис та ціни на платні послуги читайте тут >>>

Порядок реєстрації, внесення та коригування інформації, а також порядок здійснення оплати читайте тут >>>

В разі виникнення проблем і ускладнень при користуванні ресурсом поставити запитання і отримати відповідь можна тут >>>

Пропозиції з питань партнерства і співпраці, а також замовлення на розміщення реклами приймаються тут >>>

Свою думку, зауваження та пропозиції з приводу роботи сайту, його технічних можливостей та наповнення можна залишити тут >>>

 

Вибачте, Портал знаходиться на реконструкції!

Функціонал частково обмежений!
Введіть свій E-mail нижче і ми повідомимо Вас про відкриття!

Дякуємо, що Ви з Нами! :-)
Відправити