menu

Реєстрація на сайті

«Zhovta.info»

  Все можна зробити краще, ніж це робилося донині. 
                                                                                (Генрі Форд)

 

    Інтернет-ресурс «Zhovta.info» - це Інтерактивна База Даних підприємств, установ та організацій.

 

    Основу Бази Даних «Zhovta.info» склала клієнтська база компанії, яка відрізняється найбільшим обсягом та достовірністю інформації. До неї увійшли полтавські підприємства, що діють в сфері будівництва, торгівлі, виробництва, транспорту, зв'язку, побуту, сільського господарства, а також державні та комунальні установи, заклади освіти, медицини, культури, громадські, політичні та релігійні організації, а також інформація від приватних підприємців, які складають основу бізнесу Полтавської області.

 

     Всі дані Довідника структуровані за різноманітними параметрами, що дає можливість швидкого пошуку потрібної інформації за адресою, назвою, телефоном, описом, асортиментом тощо.

 

    Підприємцям та підприємствам Полтави і Полтавської області ресурс «Zhovta.info - Полтава інформаційна» пропонує цілий спектр послуг з використанням широких можливостей сучасних інформаційних технологій, що забезпечить комплексне просування їх товарів і послуг на місцевому ринку.

 

    «Zhovta.info - Полтава інформаційна» є продовженням і розвитком серії web-сайтів групи «Zhovta», тому тісно пов'язаний з проектом «Zhovta.ua - оголошення в інтернеті». Користувачі обох сайтів мають єдиний акаунт та платіжну систему, можуть користуватися послугами як Бази Даних, так і Дошки Оголошень.

 

    Адміністрація сайту «Zhovta.info - Полтава інформаційна» буде безмежно вдячна Вам, якщо Ви, скориставшись нашим ресурсом, знайдете хвилинку щоб надіслати нам свої зауваження та пропозиції з приводу його роботи. 

 

Ваша думка дуже важлива для нас!