Про нас

Каталог сайтів "Zhovta.info" це Інтерактивна База Даних, до якої входять підприємства, що діють в сфері будівництва,торгівлі, виробництва, транспорту, зв'язку, побуту, сільського господарства, а також державні та комунальні установи, заклади освіти, медицини, культури, громадські та релігійні організації й ще багато корисної, достовірної, актуальної інформації.

Всі дані в Базі структуровані за різноманітними параметрами, що дає можливість швидкого пошуку потрібної інформації за адресою, назвою, телефоном, описом, асортиментом тощо.

Підприємцям та підприємствам "Zhovta.info" пропонує цілий спектр послуг з використанням широких можливостей сучасних інформаційних технологій, що забезпечить комплексне просування їх товарів і послуг на веб ринку.

Також до платформи було додано маркетплейсову складову, яка на разі знаходиться на бета стадії розробки і в найближчому майбутньому зафункціонує повноцінно на порталі.

"Zhovta.INFO" являється посередники між продавцями та покупцями в e-commerce, яка характеризуєтся тим, що розроблена спеціально для надання послуг електронної коммерції, розроблено інструменти для замовлення продукції, огляд товару чи послуг.